Independent Media Platform
Bağımsız Medya Platformu / Platforma Medya ya Serbixwe


Yayın Yönetmeni: Faysal Dağlı
E-mail: fdagli@imp-news.com

Yayın Koordinatörü: Yeter Polat
E-mail: ypolat@imp-news.com


İstanbul: Dilan Almaz
E-mail: dalmaz@imp-news.com

Ankara: Ahmet Özyeter
E-mail: aozyeter@imp-news.com

Erbil: Şîno Derbaz
E-mail: sderbaz@imp-news.com

 


Web Editorler:

Mustafa Ergün
E-mail: mergun@imp-news.com

Ahmet Tirej Kaya 
E-mail: atirejkaya@imp-news.com


Almanya: Reşad Ozkan
E-mail: rozkan@imp-news.com

Fransa: Yavuz Özcan
E-mail: yozcan@imp-news.com


Yazarlar: 

Prof. Mesut Yeğen
E-mail: myegen@imp-news.com

Prof. Ferhat Kentel
E-mail: fkentel@imp-news.com

Prof. Bilal Sambur
E-mail: bsambur@imp-news.com

Prof. Ahmet Özer
E-mail: aozer@imp-news.com

Sennur Baybuğa
E-mail: sbaybuga@imp-news.com

Hakan Tahmaz
E-mail: htahmaz@imp-news.com

Hakan Demir
E-mail: hdemir@imp-news.com

Yusuf Ziya Döğer
E-mail: yziyadoger@imp-news.com


 

Meşelik Sokak, 12 / 3, Beyoğlu, İstanbul 

imp-news.com

facebook.com/IMPNewsTR

twitter.com/IMPnewsTR

iletisim@imp-news.com

 

Yazılım

Yer Sağlayıcı
Turhost

Bu sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
imp-news.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası

Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları IMP-News.com’a aittir. IMP-News.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar IMP-News.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.IMP-News.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. IMP-News.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

©Copyrigth 2016 IMP-News.com tüm hakları saklıdır.